Szczegółowych informacji dotyczących powyższej oferty udzieli Państwu
Janusz Zajączek
tel. +48 33 818 41 33 wew. 123
lub jzajaczek@spetech.com.pl

Zachęcamy Państwa do pobrania demonstracyjnej wersji programu EUROPARTNER®. Demo jest w pełni funkcjonalną wersją programu, w której dostępne są wszystkie dane oraz przeprowadzane są pełne obliczenia. Wprowadzone w tej wersji ograniczenia to limit 30 uruchomień, ważny przez 30 dni.

Aby pobrać wersję demonstracyjną prosimy wypełnić poniższy formularz. Po wypełnieniu na podany adres Email zostanie przesłana wiadomość z dalszymi informacjami. Bardzo prosimy o dokładne zweryfikowanie poprawności podanego adresu Email. Wszystkie pola formularza są wymagane.

Imię, nazwisko:

Firma:

Email:

Powtórz Email:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CSUT Spetech Sp. z o.o. zgodnie z Polityką Prywatności. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z Polityką Prywatności.
  w celu i zakresie niezbędnym do przekazania demonstracyjnej wersji programu EUROPARTNER® (wymagane)
  w celach marketingu produktów i usług oferowanych przez Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych SPETECH Sp. z o.o., w tym dotyczących ich oprogramowania, szkoleń, konferencji i warsztatów

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych SPETECH Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-382), ul. Szyprów 17 (numer KRS 0000128831 - Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, NIP 547-004-93-48, REGON 070524616) na mój powyższy adres skrzynki elektronicznej informacji handlowych o produktach i usługach tej spółki oraz o dotyczących ich szkoleniach, konferencjach i warsztatach - zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ta może być w każdej chwili wycofana; jej wycofanie nie jest równoznaczne z wycofaniem zgody udzielonej poniżej.
Zgadzam się